стрелка (white)

1 інноваційний проект – 22 роки успішної співпраці

1 інноваційний проект – 22 роки успішної співпраці

У 1994 році ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» став першим великим замовником нової компанії ДГМ ГРУП, що тільки вийшла на ринок. Наші фахівці запропонували унікальне, на той момент, рішення щодо заміни електромеханічної машини закриття (МОЗ) льотки на гідравлічну. Готове обладнання представило собою компактний комплекс, що поєднує гідравлічну МОЗ з власною насосною станцією, розміщеною на одному підвісному рейковому шляху.

Згідно проекту, Замовник отримав перше, на всьому пострадянському просторі, автономне гідравлічне обладнання закриття льотки. На сьогоднішній день, ця машина, як і раніше, успішно експлуатується.

Цей експеримент став початком тісної співпраці Нікопольського заводу феросплавів з компанією ДГМ ГРУП: за останні 22 роки ДГМ розробив і поставив близько 12 машин для різних печей НЗФ.

У квітні 2016 року від НЗФ надійшло замовлення на виробництво ще 2 комбінованих підвісних машин. Особливістю даного проекту є проектування машини для встановлення на вже існуючий підвісний шлях. Таким чином проект розробляється відповідно до індивідуальних вимог та потреб Замовника.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти