стрелка (white)

ДГМ ГРУП на «The Bright World of Metals»

ДГМ ГРУП на «The Bright World of Metals»

З 25 по 29 червня, в Дюссельдорфі відбувався, ймовірно, найбільший і значний захід для металургійного ринку – виставка The Bright World of Metals, яка кожні 4 роки збирає понад 2360 найбільших виробників металургійного та ливарного виробництва під одним дахом центру Messe Dus.

Вперше ДГМ ГРУП взяла участь у виставці, розмістивши свій стенд у третьому павільйоні. Відвідувачі стенду мали можливість познайомитися ближче з нашим новим перфоратором HPP-1200 ТИТАН, а також побачити результати відкриття/закриття льоток обладнанням ДГМ ГРУП на заводах замовників.

METEC_2019

У рамках виставки, ДГМ ГРУП також презентувала продукт 25-річного досвіду роботи на ринку чорної металургії — безконусний завантажувальний пристрій HydroMech Top. Протягом багатьох років наші фахівці продумували, експериментували та вдосконалювали конструкцію HydroMech Top, щоб наш новий завантажувальний пристрій відповідав усім технічним та технологічним вимогам щодо завантаження доменної печі. Тому найбільша виставка METEC стала ідеальним місцем для презентації.

METEC_2019

Проте не лише сама виставка мала для нашої команди високе значення. ДГМ ГРУП удостоїлася честі бути однією з небагатьох компаній запрошених на Гала вечерю, організовану нашим давнім партнером на індійському ринку – TATA Steel. «Тата Стіл дуже вимогливо підходить до якості виконання своїх замовлень, і ми дуже горді, що наше обладнання відповідає їхнім високим вимогам, нарівні з найбільшими виробниками з усього світу», — прокоментував заступник генерального директора Денис Полішкевич.

METEC_2019

Ми вдячні організаторам The Bright World of Metals за надану платформу для пошуку нових контактів та зміцнення існуючих партнерських відносин, а також усіх гостей, які відвідали наш стенд. Зустрінемось наступного МЕТЕС 2023.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти