стрелка (white)

Завершено гарячі випробування обладнання Eramet Comilog Manganese

Завершено гарячі випробування обладнання Eramet Comilog Manganese

Співпраця ДГМ ГРУП з французькою багатонаціональною гірничодобувною та металургійною компанією ERAMET стартувала у 2020 році. Тоді було укладено договір про виробництво двох комплектів машин відкриття, закриття та шуровки льотки для заводу ERAMET COMILOG MANGANESE у Габоні.

Виконання цього замовлення «під ключ» було важливим та відповідальним завданням для ДГМ ГРУП. Комплексна організація процесу дозволила нам чітко контролювати графік виконання всіх видів робіт на об’єкті. Протягом кількох місяців 2021 року на заводі замовника йшли будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи під керівництвом наших фахівців, які керували процесами на всіх етапах.

Шефперсонал ДГМ ГРУП не лише стежив за всіма роботами, але також перевіряв та тестував готовність основного та допоміжного обладнання. Наші фахівці в галузі механіки, електрики та гідравліки вели нагляд за роботою всіх систем, проводили оптимізацію процесу та підлаштування під поточний технологічний режим.

Обладнання та системи комплексу після перевірки працездатності були здані замовнику та можуть забезпечувати стійку, злагоджену роботу на проектних режимах. Група експертів ДГМ ГРУП провела тренінги з персоналом, який має працювати з обладнанням, і після тестування вручила працівникам сертифікати про пройдене навчання.

Завод ERAMET у Моанді (Габон) – другий за величиною у світі виробник марганцевих сплавів. Успішно виконаний комплекс робіт у точно обумовлені терміни підтверджує експертність нашої компанії як відповідального виробника обладнання для металургійних виробництв.

Gabon

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти