стрелка (white)

Звернення Генерального директора ДГМ ГРУП

Звернення Генерального директора ДГМ ГРУП

Шановні партнери!

Наразі Україна перебуває у складній ситуації. Наша головна мета – безпека співробітників компанії та мир у нашій країні. Проте сьогодні ми боремося не лише на військовому фронті. Одне з наших найважливіших завдань – збереження промислової могутності України. ДГМ ГРУП виробляє обладнання для металургійної промисловості по всьому світу протягом останніх 30 років, а це означає, що наша продукція має виняткову важливість.

Завдяки злагодженій роботі керівництва та всіх співробітників ми керуємо логістичними ланцюжками, постачанням та виробничими процесами, щоб мінімізувати вплив військових подій та виконати всі взяті на себе зобов’язання.

Хочу особисто запевнити вас у тому, що ми продовжуємо працювати і не маємо наміру зупиняти чи уповільнювати нашу діяльність. ДГМ ГРУП — добре диверсифікована компанія з офісами у різних країнах та широкою мережею партнерів за межами України. Наші виробничі потужності знаходяться у безпечному районі та продовжують працювати щодня. За потреби ми здатні виконувати проектування та виробництво свого обладнання за межами України.

ДГМ ГРУП відкритий для нових заявок та проектів. З метою безпеки зараз нові замовлення для міжнародного бізнесу приймаються від імені нашої філії в Словаччині. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання і завжди готові запропонувати найкращі послуги та технології. Усі наші менеджери залишаються на зв’язку.

Контакти нашого офісу у Словаччині:

DHM Group s.r.o.
Spitalska 53
Bratislava 811 01
Slovakia
Identification number (ICO): 48 013 692
VAT ID: SK 2120 0345 32
Тел: +421 948 088 597
Mail: info@dhmgroup.sk

Навіть у непростих умовах ДГМ ГРУП продовжує залишатися вашим надійним партнером.

Дякую вам за довіру та підтримку.

З повагою,

АЛИМОВ Геннадій Іванович

Засновник та Генеральний директор

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти