стрелка (white)

Виконано комплексне сервісне обслуговування обладнання для ERAMET COMILOG MANGANESE

Виконано комплексне сервісне обслуговування обладнання для ERAMET COMILOG MANGANESE

В рамках сервісної підтримки наших Клієнтів проведено комплексний аналіз стану обладнання, яке бездоганно відпрацювало протягом двох років при щоденній експлуатації на заводі Comilog Manganese у Габоні.

Фахівці ДГМ ГРУП склали докладний звіт про огляд та розробили план заходів, необхідних для підтримки оптимальної роботи обладнання.

Протягом двох тижнів наша команда виконала повний комплекс ремонтних робіт, які стосуються ключових компонентів обладнання, включаючи механічні, гідравлічні, пневматичні та електричні вузли. Ми також провели інструктаж для персоналу, щоб допомогти оптимально використовувати обладнання, і відповіли на всі питання, що виникли в процесі експлуатації.

Регулярне обслуговування обладнання є гарантією продовження його терміну служби.

Наша команда фахівців завжди готова надати вам повну сервісну підтримку та запобігти можливим поломкам задовго до їх появи. Ми цінуємо наших Клієнтів та прагнемо забезпечити вам надійність та впевненість у кожному робочому процесі.

Останні новини