стрелка (white)

Історія компанії

Історія ДГМ ГРУП почалася понад 30 років тому. З невеликого конструкторського бюро компанія стала міжнародним лідером у галузі машинобудування для металургії.

1945-1991

Історія компанії ДНІПРОГІДРОМАШ тісно повʼязана з заснованим у 1945 році Центральним конструкторським бюро металургійного обладнання, перейменованим згодом у ВНДІМЕХЧОРМЕТ і став головним науково-дослідним полігоном чорної металургії СРСР.

1994

Алимов Геннадій Іванович приймає рішення про організацію Акціонерного Товариства «ДНІПРОГІДРОМАШ», діяльність якого спрямована на розробку та виготовлення найновішого технологічного обладнання для металургії. Основу колективу компанії склала група найбільш кваліфікованих інженерів та конструкторів інституту.

dhm logo old

1994-1995

Розроблено та виготовлено першу у світі гідравлічну машину закриття шпуру феросплавної печі із встановленою безпосередньо на машині насосною станцією. Проект був реалізований для Нікопольського заводу феросплавів (Україна) та послужив початком розвитку основного напряму діяльності ДГМ ГРУП.

1998-2000

Ведеться активна робота над створенням сучасних гідравлічних машин відкриття та закриття чавунних льоток доменних печей, покликаних прийти на зміну застарілому електромеханічному обладнанню.

Zaporizhstal

2000

Реалізація першого на території СНД комплексного проекту з реконструкції доменної печі на ПАТ «Запоріжсталь», що включає встановлення аспірації, дворівневий ливарний двір та сучасне гідравлічне обладнання, що стало переломним моментом в історії ДГМ ГРУП.

Проект включав виготовлення понад 200 тонн складного гідравлічного обладнання всього за 7 місяців. Молода компанія ДГМ ГРУП, що розвивається, прийняла виклик і вчасно поставила машини відкриття і закриття льоток, маніпулятор для підйому і переміщення знімних кришок жолобів, нахилені жолоби з гідравлічним приводом, насосно-акумуляторну станцію і систему управління.

Цей проект став початком нового етапу розвитку для ДГМ ГРУП.

2001-2009

Протягом 10 років ДГМ ГРУП розширила асортимент продукції і вийшла на нові ринки Казахстану, Росії, Східної Європи. За цей час компанія виготовила понад 150 гідравлічних машин для сталеливарних та феросплавних заводів, а також кілька агломашин та понад 500 одиниць різного нестандартного обладнання.

cast house
BLT

2010-2011

Розпочато розробку нової конструкції безконусного завантажувального пристрою, що отримав назву HydroMech Top. У процесі проектування виготовлено діючу модель пристрою, на якій проводяться дослідження та випробування.

2011

Відкриття представництва компанії ДГМ ГРУП в Індії та розширення географії поставок.

cover manipulator

2012-2016

Удосконалено процеси комунікацій з нашими російськими та європейськими замовниками шляхом відкриття представництв у Росії та Словаччині. 

ДГМ ГРУП також розширила свою присутність на ринках Центральної Америки та поставила свій перший комплект обладнання через Атлантичний океан, а потім першому Замовнику в Індії, одній з найбільших та найстаріших сталеливарних компаній – TATA Steel.

2018

Величезне міжнародне та внутрішнє зростання компанії призвело до необхідності ребрендингу. ДНІПРОГІДРОМАШ стає ДГМ ГРУП.

DHM logo
Team

2019

ДГМ ГРУП відзначає 25 років.
Підприємство, засноване двадцять пʼять років тому під керівництвом Геннадія Івановича Алимова, пройшло довгий шлях розвитку від невеликого конструкторського бюро до компанії, що займає провідні позиції в галузі виробництва гідравлічного обладнання та рішень для металургії.

2017 - 2020

ДГМ ГРУП проводить активну модернізацію та реконструкцію своїх виробничих потужностей для підвищення якості, можливостей та обсягів виробництва.

Одним із останніх досягнень є запуск, у складі заводу, нового ливарного цеху, оснащеного сучасним технологічним обладнанням та лабораторією.

Запуск цього цеху дозволив ДГМ ГРУП підвищити якість литих виробів, швидкість виробництва, а також додав новий потенційний напрямок розвитку.

Крім того, компанія також запровадила та запустила виробництво нового бурового інструменту, ще більше розширивши асортимент своєї продукції та зміцнивши свої позиції на ринку.

engineering

2020-2023

Стратегічне партнерство з інжиніринговою компанією М-Технологією, однією з провідних проектних організацій у галузі металургії. Поєднання зусиль дозволило виконувати комплексні проекти «під ключ» для наших Замовників.

Новини компанії

Довірте нам ваш майбутній проект

Наша команда доступна 24/7 на відстані одного повідомлення та готова відповісти на всі ваші запитання.

cast house hydraulic tapping equipment

Ми в соціальних мережах