стрелка (white)

Виробництво

ДГМ ГРУП виконує комплексні проекти від проектування індивідуального високотехнологічного обладнання з нуля до постачання його «під ключ», з подальшим сервісним обслуговуванням, забезпеченням запасними частинами та технічною підтримкою.

Висока продуктивність, безпека та екологічність вашого виробництва

ДГМ ГРУП – інженерно-виробнича компанія, яка займає лідируючі світові позиції серед виробників комплексів обладнання для металургійних виробництв. Завдяки багаторічному досвіду та команді висококваліфікованих фахівців, ми пропонуємо найкращі рішення для наших Клієнтів.

Наша команда розробила, виготовила та запустила в роботу тисячі одиниць обладнання, висока якість якого підтверджена роками успішної експлуатації, а також позитивними відгуками наших Клієнтів.

Нам приємно усвідомлювати, що обладнання ДГМ ГРУП полегшує роботу багатьох фахівців металургійних підприємств по всьому світу, допомагає нашим Клієнтам удосконалюватись, йти в ногу з часом та розвивати індустрію.

 

cast house

Рішення для доменного виробництва

Оптимальне розташування на будь-яких ливарних дворах, надійність та безвідмовність роботи – відмінні риси комплексів обладнання ДГМ ГРУП.

Рішення для феросплавного виробництва

Перша у світі підвісна гідравлічна машина закриття шпуру феросплавної печі з насосною станцією на загальній рамі була виготовлена компанією ДГМ ГРУП.

sintering

Рішення для агломераційного виробництва

Постійний збір та аналіз результатів експлуатації машин та механізмів для агломераційного виробництва дозволяють нам пропонувати найкращі рішення для Клієнтів.

Інструменти та витратні матеріали

Буровий інструмент та допоміжне обладнання виробництва ДГМ ГРУП забезпечують безперебійну роботу виробничого циклу Клієнта.

Довірте нам ваш майбутній проект

Наша команда доступна 24/7 на відстані одного повідомлення та готова відповісти на всі ваші запитання.

hydraulic tapping equipment

Ми в соціальних мережах