стрелка (white)

ДГМ ГРУП поставить обладнання на завод з виробництва мінеральної вати в Норвегії

ДГМ ГРУП поставить обладнання на завод з виробництва мінеральної вати в Норвегії

29 листопада ДГМ ГРУП підписав контракт на проектування, виготовлення та постачання комбінованої підвісної машини відкриття та закриття льоток для найбільшого виробника мінеральної вати – компанії ROCKWOOL.

ROCKWOOL – це компанія з 80-річним досвідом у своїй сфері, є одним із найбільших виробників мінеральної вати у всьому світі. Компанії належить близько 40 заводів у Європі, Північній Америці та Азії.

ROCKWOOL відрізняється багаторічною відданістю до своєї основної концепції: використовувати, здавалося б, недооцінені природні ресурси та способи виробництва для підвищення якості життя людей.

Компанія має намір стрімко розвиватися на ринку Європи шляхом підвищення продуктивності своєї виробничої платформи. Одним із значних кроків до цієї мети є оновлення обладнання. За сукупністю техніко-комерційних критеріїв керівництво компанії обрало ДГМ ГРУП для виготовлення та постачання комбінованої підвісної машини відкриття-закриття льоток для печі з виплавки розплаву для подальшого виготовлення мінеральної вати. Устаткування буде поставлене до кінця наступного року на завод компанії ROCKWOOL до міста Мосс, Норвегія.

Даний проект розширює нашу географію постачання та зміцнює позиції ДГМ ГРУП на західноєвропейському ринку як постачальника високоефективного обладнання для ливарних дворів, що відповідає європейським стандартам якості.

Нагадаємо, що раніше в 2018 році ДГМ ГРУП вже виконав успішний запуск в Норвегії двох стаціонарних машин закриття і однієї підвісної комбінованої машини, що включає механізми відкриття і шуровки льоток феросплавної печі з виплавки феромарганця на заводі компанії Eramet.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти