стрелка (white)

ДГМ ГРУП презентував безконусний завантажувальний пристрій доменної печі HydroMech Top

ДГМ ГРУП презентував безконусний завантажувальний пристрій доменної печі HydroMech Top

Гостями заходу стали представники провідних металургійних підприємств України. В рамках експертної зустрічі було проведено презентацію нового обладнання та продемонстровано роботу діючої моделі.

HydroMech Top – результат тривалої науково-дослідної роботи. Він має розширені технологічні можливості, здійснює спрямоване завантаження шихти по всьому перерізу колошника будь-якого діаметру, включаючи завантаження точно в центр, що дозволяє домогтися істотної економії коксу. Фахівці ДГМ ГРУП розповіли про технічні характеристики безконусного завантажувального пристрою, про його особливості та відмінності. Запрошені експерти-металурги побачили обладнання в дії, змогли буквально «помацати його руками», отримали технічні коментарі та відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Також ми показали шановним гостям обладнання, яке виготовляють на виробництві, та познайомили металургів України з останніми досягненнями компанії ДГМ ГРУП.

Підсумками цього заходу стало рішення про продовження співпраці між розробниками та підприємствами, а також намічені плани на майбутнє.

presentation

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти