стрелка (white)

ДГМ ГРУП відзначає 25 років

ДГМ ГРУП відзначає 25 років

У жовтні 2019 року компанія ДГМ ГРУП відзначила свій ювілей.

Підприємство, засноване двадцять п’ять років тому під керівництвом Геннадія Івановича Алимова, пройшло довгий шлях розвитку від невеликого конструкторського бюро до компанії, що займає провідні позиції в галузі виробництва гідравлічного обладнання для ливарних дворів.

Рік за роком ми зростали, зміцнювалися, розширювали географію, охоплюючи нові країни. Сьогодні ДГМ ГРУП – це потужний конструкторський центр та власне виробництво в Україні, а також представництва у Словаччині, Індії, Південній Кореї та ОАЕ.

Ми щиро пишаємося нашою історією та величезним досвідом роботи ДГМ ГРУП. Наше головне багатство – це чудовий колектив, усі наші люди, як велика родина – найцінніший капітал компанії. Колеги з досвідом і дуже молоді, прагнуть розвиватися і вносити в загальну справу посильний внесок: дотримуватися галузевих тенденцій, рости професійно, розробляти нові рішення для наших клієнтів.

Дійшовши до свого 25-річчя, ми відчуваємо в собі сили та енергію опановувати нові технології, підтримувати інноваційну спрямованість і йти нога в ногу з часом.

Дбайливо зберігаючи традиції та високий професіоналізм, ДГМ ГРУП стимулює та підтримує творчий пошук, що дозволяє нам незмінно досягати успіхів у здійсненні найсміливіших планів та ідей. За 25 років розроблено та введено в експлуатацію тисячі одиниць обладнання для більш ніж 15 країн по всьому світу.

Ми впевнені, що динамічне минуле та впевнене сьогодення буде запорукою нашого подальшого успішного розвитку та досягнення нових професійних вершин.

Дякуємо всім, з ким ми співпрацювали ці роки, за плідні стосунки та ваш вибір.

ДГМ ГРУП – ваш відданий партнер.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти