стрелка (white)

Підписано акт приймання обладнання Eramet Comilog Manganese

Підписано акт приймання обладнання Eramet Comilog Manganese

У лютому 2020 року ДГМ ГРУП уклав контракт із Eramet Comilog Manganese на повнокомплектний обсяг робіт: розробку, виробництво, постачання, будівельно-монтажні роботи з налагодженням та введенням в експлуатацію двох комплектів машин відкриття, закриття та шуровки льотки.

Завод клієнта в Моанді (Габон) – другий за величиною у світі виробник марганцевих сплавів. Тому це замовлення було дуже важливим та відповідальним завданням для всіх підрозділів ДГМ ГРУП.

Протягом 9 місяців компанія виконувала інженерні та виробничі роботи. У листопаді 2020 року, завод ДГМ ГРУП відвідали представники клієнта щоб особисто проконтролювати і прийняти готове обладнання. Комплекс успішно зданий, підписано акти про приймання. Зараз машини розбираються та готуються до відвантаження.

Виконання контрактних зобов’язань чітко та вчасно — незмінна та обов’язкова формула роботи ДГМ ГРУП навіть за умов локдауну, пов’язаного з COVID-19. Великий досвід та професійні навички дозволяють нашим спеціалістам завжди виконувати роботи будь-якого ступеня складності, з гарантовано якісним результатом.

Gabon

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти