стрелка (white)

Ремонт обладнання для АрселорМіттал Кривий Ріг

Ремонт обладнання для АрселорМіттал Кривий Ріг

ДГМ ГРУП підписав контракт із АрселорМіттал Кривий Ріг на виконання ремонту обладнання доменної печі №8.

Наша компанія є одним із світових лідерів з проектування та виробництва сучасних гідравлічних машин обслуговування льоток доменних печей. ДГМ ГРУП надає комплексні послуги, у тому числі відновлює та модернізує раніше поставлені окремі одиниці техніки та цілі комплекси.

Устаткування ДП-8 було запущено у роботу у 2008 році. Воно успішно виконувало свої функції понад 13 років і настав час для капітального ремонту. Ми вдячні АМКР за виявлену довіру протягом цих років та в рамках підписаного контракту проведемо всі роботи у мінімально можливий термін.

На момент завершення ремонту наші машини будуть виглядати та функціонувати, як нові.

Якісний та своєчасний ремонт гарантує продовження терміну експлуатації техніки, а значить обладнання ДГМ ГРУП забезпечить ще багато років успішної роботи.

ArcelorMittal

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти