стрелка (white)

Rockwool – запуск у роботу комплексу обладнання в Норвегії

Rockwool – запуск у роботу комплексу обладнання в Норвегії

Наприкінці 2019 року ДГМ ГРУП підписав контракт на проектування, виготовлення та постачання комбінованої підвісної машини відкриття та закриття льоток для найбільшого виробника мінеральної вати – компанії ROCKWOOL.

ДГМ ГРУП приступив до роботи та виконав замовлення у точно визначений термін. Компанія ROCKWOOL провела монтаж основних вузлів: були встановлені насосна та акумуляторна станції, рейковий шлях та комбінована машина. Потім фахівці ДГМ ГРУП вилетіли до Норвегії та провели першу стадію введення в експлуатацію машин, до якої увійшли: перевірка монтажу, попереднє налагодження обладнання, налаштування гідравлічної, пневматичної та електричної систем.

Завершальний етап налагодження та пуску в роботу комплексу обладнання відкриття та закриття льотки пройшов у лютому 2021-го. Група наших наладчиків перевірила роботу машин у ручному та автоматичному режимах, а також провела тренінги з операторами. У навчанні також брали участь досвідчені оператори із Франції, які ділилися своєю майстерністю із молодшими колегами.

Цим відповідальним об’єктом ДГМ ГРУП ще раз підтверджує статус надійного виробника та постачальника високоякісного обладнання для відкриття та закриття льоток.

ferro

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти