стрелка (white)

Устаткування ДГМ ГРУП успішно запущено в Норвегії

Устаткування ДГМ ГРУП успішно запущено в Норвегії

Співпраця ДГМ ГРУП та Eramet Norway розпочалася у лютому поточного року перемогою у тендері на поставку двох стаціонарних машин закриття та однієї підвісної комбінованої машини, що включає механізми відкриття та шуровки льоток феросплавної печі з виплавки феромарганцю.

Eramet Norway є частиною французької багатонаціональної промислової групи ERAMET і включає три переробних заводи. Група ERAMET є другим за величиною у світі виробником марганцевої руди та марганцевих сплавів та провідним у світі виробником рафінованих (очищених) марганцевих сплавів. Металургія – це галузь із давніми традиціями у феросплавній промисловості, в якій Норвегія займає високе міжнародне положення. Eramet Norway пишається тим, що управляє одним із найчистіших у світі процесів виробництва марганцевих сплавів.

Ми ж, у свою чергу, пишаємось тим, що наше обладнання відповідає високим стандартам якості європейських компаній. Ми вдячні компанії Eramet Norway за впевненість у наших рішеннях та надану можливість реалізувати цікавий та відповідальний проект.

Сподіваємося, що успішний запуск цього важливого для нас об’єкту стане фундаментом для багаторічної та плідної співпраці.

mud-gun

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти