стрелка (white)

Запуск нового високоточного обладнання на виробництві ДГМ ГРУП

Запуск нового високоточного обладнання на виробництві ДГМ ГРУП

ДГМ ГРУП дбає про те, щоб утримувати лідируючі позиції в галузі машинобудування для металургії. Основним нашим завданням є випуск високоякісного обладнання, яке забезпечує безпечну та високопродуктивну роботу на заводах наших партнерів.

Бажання покращувати якість і при цьому підвищувати продуктивність – стимул, що задає нам вектор розвитку. Наше виробництво активно освоює нові технології та суттєво збільшує обсяги продукції, що випускається. Реалізувати все це практично допомагають нові верстати.

Зокрема, одним із результатів великої модернізації технологій нашого виробництва минулого року стало придбання та впровадження великого сучасного горизонтально-розточувально-фрезерного верстата з компонуванням станин у Т-подібному виконанні від провідного чеського виробника компанії TOS VARNSDORF. Верстат WHQ 15 CNC призначений для універсальної механічної металообробки корпусних деталей великих розмірів із чавуну, сталі та сплавів. З початком роботи нового верстата ДГМ ГРУП розширює перелік своїх виробничих послуг: точна фрезерування, координатне свердління, розточування, нарізка різьблення та ін.

Стратегічне інвестування у технології та передове виробництво дозволяють ДГМ ГРУП забезпечувати наших Клієнтів надійним обладнанням найвищої якості.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти