стрелка (white)

ДГМ ГРУП поставить обладнання на найсучасніший завод Казахстану

ДГМ ГРУП поставить обладнання на найсучасніший завод Казахстану

У 2014 році Eurasian Resources Group оголосила про старт роботи цеху №4 на Актюбінському заводі феросплавів. Нове виробництво складається із чотирьох печей постійного струму нового покоління загальною продуктивністю 440 тис. тонн високовуглецевого ферохрому на рік. Для реалізації проекту використовувалася унікальна для феросплавної галузі технологія плавки у печах постійного струму. Цей завод покликаний підвищити експортний потенціал Казахстану. Проте через 3 роки ефективність заводу опинилася під загрозою через незадовільну роботу деякого обладнання. У зв’язку з цим управління АТ «ТНК Казхром» ухвалило рішення про встановлення резервних машин закриття льоток.

Раніше, у 2016 році, Казхром уже мав досвід роботи з ДГМ ГРУП у рамках проекту з розробки та постачання обладнання для печі №64 Аксуського заводу феросплавів, успішно виготовленого та поставленого на завод; рішення, про те хто реалізує проект з розробки нового обладнання, не змусило довго чекати.

Таким чином, 16 березня цього року, було підписано договір між ДГМ ГРУП та АТ «ТНК Казхром» на постачання 4 стаціонарних машин закриття льоток цеху №4 для Актюбинського ЗФ.

Це честь для команди ДГМ ГРУП вкотре виправдовувати довіру таких гігантів ринку, як Eurasian Resources Group, та розвивати співпрацю з металургійними підприємствами Казахстану.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти