стрелка (white)

Комбінована машина для Nordenham Metall

Комбінована машина для Nordenham Metall

На німецькому металургійному ринку компанія ДГМ ГРУП стартувала в 2017 — у рамках контракту з компанією Weser-Metall GmbH було розроблено, поставлено та введено в експлуатацію дві підвісні комбіновані машини відкриття та закриття льоток для печей з переплавлення свинцю.

Нещодавно Weser-Metall, який є одним з найбільших виробників свинцю в Європі, став частиною Glencore Group. Зараз він має ім’я Nordenham Metall GmbH і продовжує розвиватися як сучасний поліметалевий комбінат.

У процесі оновлення Nordenham Metall звернувся до ДГМ ГРУП з амбітним завданням – у вкрай стислий термін, всього за 7 місяців, дооснастити існуючу піч ще однією комбінованою машиною відкриття-закриття, яка обслуговуватиме нову льотку.

За складністю виконання це замовлення є справжнім професійним викликом, і ми вдячні нашому шановному німецькому Замовнику за надану довіру.

Проект Nordenham Metall є для ДГМ ГРУП надзвичайно важливим та почесним завданням. Тому ми з усією відповідальністю та повною віддачею беремося за його виконання та зобов’язуємося здати обладнання до точно вказаного часу.

Nordenham

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти