стрелка (white)

Комплексний проект у Габоні – новий контракт ДГМ ГРУП

Комплексний проект у Габоні – новий контракт ДГМ ГРУП

ДГМ ГРУП підписав контракт на виконання проекту із заміни обладнання відкриття та закриття льоток феросплавних печей заводу Comilog.

Це підприємство входить у групу компаній Eramet.

Завод Eramet Comilog Manganese розташований у Моанді, одному з найбільших міст Габонської Республіки. В даний час Comilog є другим за величиною у світі виробником марганцевих сплавів для сталеливарних заводів у Європі, Північній Америці та Китаї. Підрозділ є провідним у світі виробником продуктів на основі марганцю для хімічної промисловості, які використовуються у широкому спектрі продуктів, таких як електричні батареї, ферити, добрива, корми для тварин тощо.

Для ДГМ ГРУП це не перший контракт зі знаменитою французькою гірничодобувною та металургійною компанією Eramet. Раніше ми вже співпрацювали у рамках проекту для заводу у Норвегії. Тоді ДГМ ГРУП переміг у тендері на постачання обладнання для ERAMET NORWAY і запустив цей об’єкт у грудні 2018 року.

Обладнання успішно експлуатувалося протягом року з позитивними відгуками. У лютому 2020 року підписано акт про остаточне приймання, який свідчить про ефективність роботи виробленого ДГМ ГРУП обладнання.

Проект для заводу Comilog Manganese став логічним продовженням наших успішних взаємин з Eramet і відкрив чергове географічне спрямування, ставши першим великим замовленням в Африці, на новому для ДГМ ГРУП континенті. Це завдання буде особливо цікавим, спеціалістам ДГМ належить виконати проект під ключ: постачання, будівельно-монтажні роботи з налагодженням та введенням в експлуатацію двох комплектів машин відкриття, закриття та шуровки льотки.

Ми впевнені, що цей проект закріпить позиції ДГМ ГРУП як провідного світового експерта у своїй галузі.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти