стрелка (white)

Найсучасніша доменна піч України

Найсучасніша доменна піч України

У листопаді 2011 р. на Єнакіївському металургійному заводі введено в експлуатацію доменну піч №3, оснащену найсучаснішим технологічним обладнанням. Для оснащення ливарного двору ДП-3 компанією ДГМ ГРУП було виготовлено унікальний комплекс гідравлічного обладнання.

Особливістю комплексу ливарного двору ДП-3 є машини відкриття чавунної льотки та маніпулятори, що змонтовані на несучих колонах печі. Таке компонування обладнання є унікальним на території СНД і дозволило зменшити довжину знімної кришки головного жолоба до 2,5 метрів.

Оптимальне розміщення всього обладнання комплексу за умов обмеженого простору робочих майданчиків забезпечило досягнення максимальних результатів цього проекту. Поєднання перевірених рішень із новітніми конструкторськими розробками компанії дало можливість значною мірою підвищити безпеку роботи персоналу, знизити втрати температури чавуну перед зливом у ковші та забезпечити ефективну роботу системи аспірації.

Крім того, для системи газоочищення доменного газу ДП-3, компанією ДГМ ГРУП було спроектовано та виготовлено насосно-акумуляторну станцію, укомплектовану серійною гідроапаратурою провідних західно-європейських виробників. Станція забезпечує управління та роботу пиловипускних клапанів пиловловлювача, водовипускних клапанів скрубера та елемента з кільцевим зазором для регулювання тиску під колошником.

Наявність сучасного гідравлічного обладнання для обслуговування чавунних льоток та надійної системи газоочищення гарантує стабільну та безпечну роботу ДП-3 з високими техніко-економічними показниками.

enakievo

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти