стрелка (white)

Нам довіряють

Нам довіряють

Після ознайомлення з технологічним обладнанням для відкриття та закриття льоток феросплавних печей, що виробляється в країнах Європи та Азії, фахівці Таразського металургійного заводу (Казахстан) зупинили свій вибір на устаткуванні ДГМ ГРУП.

Вкотре наша компанія взялася за виготовлення спеціалізованого гідравлічного обладнання у мінімально можливі терміни. Замовником було поставлене не просте завдання «вписати» нове обладнання до існуючих робочих майданчиків цеху з мінімальними доробками металоконструкцій. Раніше на Таразському металургійному заводі гідравлічне обладнання для відкриття та закриття льоток не використовувалося, його впровадження дозволить суттєво скоротити витрати на ремонт льоточних блоків печі, а також автоматизувати важку ручну працю та підвищити безпеку роботи персоналу.

Комплекс обладнання буде розроблено та виготовлено для обслуговування двох печей типу РКО-25. У його складі передбачено по дві стаціонарні машини відкриття та закриття льоток, а також одна загальна гідравлічна насосна станція із системою управління.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти