стрелка (white)

Обладнання для п’ятитисячної печі

Обладнання для п’ятитисячної печі

ДГМ ГРУП поставить обладнання для найпотужнішої доменної печі в Європі. У вересні цього року було підписано контракт між ДГМ ГРУП та «АрселорМіттал Кривий Ріг» на постачання комплексу обладнання для доменної печі №9, найпотужнішої в Україні та однієї з найбільших у світі печей об’ємом понад 5000 м3.

За даними Всесвітньої Асоціації виробників сталі, країни Азії займають лідируючі позиції щодо обсягів випуску сталі та експорту за кордон. Все більше компаній на азіатському ринку прагнуть до будівництва великих печей і збільшення продуктивності. Цей факт значно підвищує планку для компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві обладнання для обслуговування доменних печей. Адже печі об’ємом від 4000 м3 і більше – стратегічно важливі об’єкти для будь-якого підприємства та вимагають значно потужнішого обладнання для обслуговування виробничих процесів, ніж печі малих обсягів.

Донедавна обладнання для обслуговування льоток доменних печей такого розміру могли виробляти тільки одиниці. Цілком справедливо, адже якісно виконувати подібну роботу, з урахуванням усіх тонкощів здатні лише вузькоспеціалізовані компанії з багатим досвідом у сфері доменного виробництва. Проте ринок стрімко розвивається і таких фахівців стає дедалі більше. Компанія ДГМ ГРУП, яка відзначила цього року 25 років своєї діяльності, вже встигла заробити референс лист і заробити досвід роботи з печами різного обсягу по всьому світу. Наше обладнання перевірено досвідом роботи як на малих печах об’ємом 200 м3, так і на гігантах доменного виробництва. А з вересня цього року список наших Замовників доповнив АрселорМіттал Кривий Ріг.

Для однієї з найбільших у світі ДП-9 об’ємом понад 5000 м3 буде індивідуально розроблено та поставлено повний комплекс обладнання ливарного двору, що складається з машин відкриття та закриття льоток, маніпуляторів кришок жолобів, нахилених жолобів, насосних станцій та систем управління.

Майже 47 років тому, 1972 року, проект будівництва гігантської доменної печі № 9 був настільки ж грандіозним, як і вона сама: було вивезено 18067 кубометрів землі, залито 261 400 кубометрів бетону та залізобетону. 30 грудня 1974 року, у рекордно короткі терміни, ДП-9 було введено в експлуатацію.

На момент введення в експлуатацію це була найпотужніша доменна піч у світі, оснащена автоматичною системою керування з використанням комп’ютерних технологій. 2021 року ДП-9 буде повністю реконструйовано в найсучаснішу доменну піч в Україні.

Цей проект є найважливішим ступенем у розвитку компанії ДГМ ГРУП, адже він дозволить продемонструвати на практиці здатність нашого обладнання відповідати навіть найвищим вимогам доменщиків. За 25 років своєї діяльності ДГМ ГРУП вже має досвід виробництва обладнання для більш ніж 30 доменних печей різного обсягу. Ми стрімко розвиваємо виробничі та науково-технологічні потужності щоб максимально ефективно задовольняти потреби наших Замовників на ринку, що постійно розвивається.

ДГМ ГРУП – один із лідерів у виробництві обладнання з обслуговування доменних печей будь-якого обсягу.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти