стрелка (white)

Підписано акт про введення в експлуатацію нової машини відкриття льотки на ArcelorMittal Nippon Steel India

Підписано акт про введення в експлуатацію нової машини відкриття льотки на ArcelorMittal Nippon Steel India

Компанія AM/NS India у 2019 році в рамках модернізації обладнання ливарного двору підписала контракт із ДГМ ГРУП на заміну гідравлічної машини відкриття льотки. Встановлені раніше разом із піччю дві машини відкриття приносили заводу значні труднощі: перевитрату матеріалів та запчастин, необхідність частих ремонтів та простої у роботі.

ДГМ ГРУП спроектував та виробив нові машини з урахуванням усіх вимог замовника. Постачання було здійснено вчасно, не дивлячись на складні умови карантину Covid-19.

Після успішного запуску, 29 грудня 2020 року було підписано Акти гарячого приймання обладнання.

Нова сучасна повністю гідравлічна машина відкриття нашого виробництва дозволить заводу AM/NS India значно покращити параметри роботи. Серед плюсів, які забезпечує обладнання ДГМ ГРУП, економія бурового інструменту – відкриття льотки відбувається з використанням одного комплекту штанги та коронки. Слід зазначити, що відкриття відбувається автоматично, роблячи процес роботи швидким і безпечним для горнових.

ДГМ ГРУП — один із світових лідерів у галузі технологій з відкриття/закриття льоток — гарантує якість обладнання, що постачається, а також надає послуги сервісного обслуговування протягом усього терміну служби машин.

Ми допомагаємо нашим замовникам знижувати витрати та підвищувати продуктивність!

AS/NP India

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти