стрелка (white)

Підписано контракт на заміну машини відкриття льотки для Essar Steel India Limited

Підписано контракт на заміну машини відкриття льотки для Essar Steel India Limited

За результатами дослідження міжнародної аудиторської мережі компаній Deloitte, металургійна галузь є однією з найтехнологічніших та зацікавлених в інтеграції інноваційних рішень у виробництво. Ключова мета таких змін – підвищення продуктивності та скорочення витрат. Роботизація бізнес-процесів, впровадження big data, проведення маркетингових досліджень – безліч сучасних рішень активно впроваджуються у всі сфери бізнесу. Однак на виробництві ключовим елементом є технологічне оснащення, тому на шляху до зниження витрат та зростання продуктивності металурги, як і раніше, вибирають оновлення обладнання.

Як правило, для цих цілей комбінати звертаються за послугами проектування та постачання обладнання ливарного двору під ключ до китайських виробників. Цілком логічне рішення: в результаті роботи з одним підприємством замовники отримують готове до експлуатації ливарне подвір’я, де все уніфіковано, справно працює, а головне – економічно вигідно. А якщо ні? Що, якщо не справно? Що якщо вартість обслуговування нового обладнання почне перевищувати планове вже за кілька років? Як, довіряючи такий відповідальний проект одному виконавцю, бути на 100% упевненим у якості кожної окремої одиниці обладнання?

З такою ситуацією зіткнулися на заводі найбільшого холдингу ESSAR Group – ESSAR Steel India Limited. Отримавши під ключ готове ливарне подвір’я, незабаром замовник почав відчувати труднощі в експлуатації машини відкриття льотки, яка була встановлена разом з піччю. Значні втрати на виробництві: перевитрата матеріалів та запчастин, необхідність частих ремонтів та простої роботи привели керівників ESSAR Steel India Limited до рішення про заміну обладнання вже через кілька років після встановлення.

У тендері на постачання нових машин для обслуговування льотки виграла компанія ДГМ ГРУП. Нова сучасна повністю гідравлічна машина дозволяє відкривати льотку з використанням лише одного комплекту штанги та коронки зі швидкістю до 1 хвилини. Відкриття відбувається в автоматичному режимі, роблячи процес роботи швидким та безпечним. Будучи одним із світових лідерів у галузі технологій з відкриття/закриття льотки, ДГМ ГРУП гарантує якість обладнання, що постачається, а також надає послуги сервісного обслуговування протягом усього терміну служби машин.

Виробництво обладнання ливарного двору під ключ – не лише ласий шматок для будь-якого машинобудівного підприємства, а й величезна відповідальність. Адже кожен елемент складної системи ливарного двору має безвідмовно працювати до 15-20 років і потребує вузької спеціалізації виробників. На жаль, все більше металургійних комбінатів, отримуючи економію на етапі купівлі, у довгостроковій перспективі зазнають значних втрат на обслуговуванні та ремонті обладнання. Навіть такі гіганти, як ESSAR Steel, не застраховані від подібних ризиків. Компанія ДГМ ГРУП вже понад 25 років займається проектуванням та виробництвом обладнання з обслуговування доменних та феросплавних печей для найбільших комбінатів у всьому світі, гарантія якості наших машин доведена багаторічним досвідом та десятками задоволених Замовників.

Ми вдячні керівництву ESSAR Steel India Limited за довіру та пишаємося тим, що все більше світових лідерів галузі обирає ДГМ ГРУП.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти