стрелка (white)

Розширення географії поставок

Розширення географії поставок

У січні 2012 року ДГМ ГРУП уклав контракт із компанією «Guatemalteca de Niquel» (Гватемала), що входить до складу Solway Investment Group Limited, на постачання комплексу обладнання для обслуговування льоток феронікелевої печі.

На відміну від подібних комплексів, що поставлялися раніше, в новому проекті застосована комбінація стаціонарних машин закриття і мобільної підвісної машини відкриття льотки, що дозволило оптимально розмістити обладнання на робочому майданчику. Крім цього, за бажанням компанії «Guatemalteca de Niquel», комплекс обладнання відкриття та закриття метальних льоток був доповнений двома стаціонарними пневматичними машинами закриття шлакових льоток, що працюють від повітряної магістралі цеху.

У грудні 2012 р., після успішного проведення стендових випробувань на заводі-виробнику, здійснено підготовку та відвантаження обладнання Замовнику. У конструкції кожної машини, розробленої та виготовленої нашим підприємством, застосовані сучасні технічні рішення, що дозволяють забезпечити високу надійність, тривалі терміни експлуатації, доступне обслуговування та ремонтопридатність усіх вузлів та механізмів.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти