стрелка (white)

Запоріжсталь та ДГМ ГРУП — продуктивній співпраці більше 20 років

Запоріжсталь та ДГМ ГРУП — продуктивній співпраці більше 20 років

Вітчизняний металургійний гігант ЗАПОРІЖСТАЛЬ та український виробник обладнання для ливарних дворів ДГМ ГРУП пов’язані багаторічною спільною роботою. Старт нашій співпраці поклав проект із комплексної реконструкції ДП №3 у 1999 році, продовжили спільну роботу проекти ДП №2 у 2004 році, ДП №4 у 2012 та роботи з модернізації обладнання на ДП №3 у 2018.

І ось тепер ДГМ ГРУП підписав контракт із ЗАПОРІЖСТАЛЬ на постачання сучасних машин для ДП №5. У найкоротший термін наша компанія виготовить комплекс гідравлічного обладнання ливарного двору, що включає дві машини відкриття, дві машини закриття, маніпулятор, нахилені жолоби, систему управління та ін.

Особливістю цього проекту є проведення ремонту печі у вкрай стислий термін. З метою економії часу на проведення будівельно-монтажних робіт, Замовник обрав контейнерне рішення насосно-акумуляторної станції. Цей варіант примітний тим, що обладнання поставляється на місце встановлення вже підключеним, з повним розведенням та пройденими випробуваннями, що дозволяє суттєво скоротити терміни будівельно-монтажних робіт.

Аналогічне рішення ДГМ ГРУП вже застосовував у проекті на заводі COMILOG у Габоні. Впровадження контейнерного рішення насосно-акумуляторної станції на ДП №5 буде першим, яке реалізується в Україні.

Виконання замовлення ДП №5 стане ще одним підтвердженням надійності ДГМ ГРУП як виробника та постачальника сучасних машин ливарного двору.

Успішність багаторічного плідного партнерства ілюструє і той факт, що тепер усі доменні печі ЗАПОРІЖСТАЛЬ будуть оснащені обладнанням нашої компанії.

zaporizhstal

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти