стрелка (white)

Завершено постачання обладнання для ПАТ «Запоріжсталь»

Завершено постачання обладнання для ПАТ «Запоріжсталь»

У червні 2013 р. компанією ДГМ ГРУП завершено роботи з виготовлення, випробувань та відвантаження комплексу гідравлічного обладнання для обслуговування чавунних льоток доменної печі №4 ПАТ «Запоріжсталь».

Постачання обладнання для ливарного двору ДП-4 є черговим важливим етапом у нашій практичній діяльності, оскільки підтверджує високу ефективність конструкторських розробок, якість виготовлення машин комплексу та партнерську надійність компанії. Саме на комбінаті «Запоріжсталь» з травня 2000 р. успішно експлуатується перший створений компанією комплекс гідравлічного обладнання ливарного двору ДП-3. Пізніше, 2004 р., введено в експлуатацію другий на комбінаті комплекс обладнання на ДП-2. Обладнання, що входить до складу комплексу для ДП-4: машини відкриття і закриття льотки, нахилені жолоби, насосно-акумуляторна станція з системою управління-являють собою нове покоління якісного, надійного в експлуатації технологічного обладнання.

В даний час, за завданням ПАТ «Запоріжсталь», розроблена та знаходиться у виробництві нова конструкція маніпулятора для роботи зі знімними кришками, що враховує обмежені площі ливарного двору та дозволяє обслуговувати по черзі обидві льотки ДП-4. Наявність маніпулятора підйому змінних кришок головних жолобів у складі обладнання комплексу дозволить забезпечити ефективне видалення газів, що відходять, і пилу при розливі чавуну. Постачання маніпулятора заплановано на листопад 2013 р.

mud-gun-machine

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти