стрелка (white)

ДГМ ГРУП виконає постачання 28 машин для двох нових доменних печей AM/NS India

ДГМ ГРУП виконає постачання 28 машин для двох нових доменних печей AM/NS India

ArcelorMittal Nippon Steel India та Danieli Corus підписали контракт на будівництво двох доменних печей об’ємом 4500 м3 кожна для заводу в м. Хазіра, Індія.

В рамках цього проєкту компанія ДГМ ГРУП була обрана партнером для постачання комплексів гідравлічного обладнання ливарних дворів, що включають машини відкриття та закриття льоток, маніпулятори кришок головних жолобів, машини відкриття перевалу, а також допоміжне обладнання для безперебійної роботи доменних печей. Загальний обсяг постачання становитиме 28 машин для двох доменних печей.

Раніше ми вже постачали на AM/NS сучасні гідравлічні машини відкриття для ДП-1, які замінили існуючі низькоякісні машини та суттєво покращили технологічні процеси на ливарному дворі. Фахівці AM/NS відзначили високу працездатність та ефективність наших машин, що послужило основою для вибору нашої компанії для реалізації нового великого та престижного проєкту.

AM/NS India – це спільне підприємство ArcelorMittal, провідного світового виробника сталі, та Nippon Steel – найбільшої сталеливарної корпорації Японії.

Команда ДГМ ГРУП вдячна Danieli Corus та AM/NS India за довіру та можливість реалізації наших передових рішень у галузі металургії.

Останні новини

Ми в соціальних мережах

Фінансові звіти